29.10.2012

Chceme růst

Příští rok plánujeme otevřít provozovat dvacet dva poboček, řekl v Rozhovoru týdne Tomáš Satrapa, generální ředitel Coldwell Banker.

Na českém trhu působíte dva roky. Jak by jste je zhodnotil? Dosáhli jste svých plánů?
V průběhu dvou let došlo k postupným změnám jak ve struktuře společnosti, tak i k určitým personálním změnám. Jedním z našich dílčích úspěchů, a to velmi důležitých, je stabilizace společnosti na tuzemském realitním trhu.

satrapa

Pro Tomáše Satrapu je jedním z hlavních cílů definitivně stabilizovat síť Coldwell Banker.

Kolik v současnosti provozujete franchisových poboček?
Vzhledem k zmíněným změnám provozujeme nyní osm poboček. Je ale nutné dodat, že stále rosteme.

Jaké máte v tomto ohledu plány pro příští rok?
Plánů pro příští rok máme několik. Mezi hlavní patří dvacet dva fungujících a kvalitních poboček do konce roku 2013, vytvoření páteřní sítě vlastních poboček, které budou výkladní skříní sítě Coldwell Banker. A v neposlední řádě chceme nadále podporovat zejména kvalitu a hlavně celou síť stabilizovat.

Jakým způsobem hledáte vhodné franchisanty? Nebo se Vám hlásí sami?
V rámci přesycenosti trhu různými nabídkami na spolupráci volíme cestu budování obchodu a rozvoje prostřednictvím regionálního manažera, utvářením nabídek šitých na míru našim klientům a zejména osobním vztahům s našimi klienty založených na vzájemné spolupráci a důvěře.

Jaký ekonomický dopad mají Vánoce na realitní trh? Pro většinu obchodníků je to zlatý důl, ale co pro Vás?
Vánoce jsou svátky klidu a míru, a proto i my v tomto období vedeme business v poklidu. Samozřejmě pracujeme i v předvánočním období, každopádně nehledáme zlatý důl, chceme spokojeného a vracejícího se klienta.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank