01.11.2012

Portál o franchisingu i v Srbsku

PROFIT system podporuje franchising jako bezpečný způsob vlastního podnikání již v 6 evropských zemích.

Firma spuštěním specializovaného portálu Franchising.rs v Srbsku navázala na úspěch historicky prvního portálu o franchisingu v Polsku Franchising.pl, který zahájil provoz před 11 lety. O několik let později, v roce 2008, pak začaly fungovat portály v České republice a na Ukrajině. Od první poloviny letošního roku najdeme portály věnované franchising také v Maďarsku a Rumunsku.

Layout portalu Franchising.rs.

Uživatelsky příjemný vzhled portálu se osvědčil již v řadě zemí střední Evropy. Nyní je čas pro Srbsko.

Věcný obsah portálu Franchising.rs je stejný, na jaký jsou uživatelé zvyklí ze zemí, kde již společnost PROFIT system portály o franchisingu provozuje. To znamená, že čtenáři zde mohou najít novinky ze světa franchisingu – informace jak o domácím, tak i globálním trhu. V sekci Můj Byznys podnikatelé naleznou rady o tom, jak efektivně spravovat své podnikání. Rubrika Můj Franchising přináší příběhy franchisantů, které mohou být inspirací pro ty podnikavé lidi, kteří uvažují o podnikání pod cizí zavedenou značkou. Největšímu zájmu návštěvníků se však bude jistě tradičně těšit Katalog Franchis, tedy seznam těch franchisových konceptů, které v Srbsku hledají své franchisové partnery.

Srbsko má 7,5 milionu obyvatel, z čehož 1,8 milionu žije v hlavním městě Bělehrad. Na tamním trhu působí mimo jiné například celosvětově známá fastfoodová síť McDonald`s.V nákupních centrech pak můžeme narazit na takové módní značky jako je Zara, Mango nebo Springfield. V Srbsku samozřejmě najdeme také řadu domácích firem, které se rozhodly expandovat na bázi franchisingu a nabízí tak obchodní licenci.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank