02.11.2012

Franchisový WORKSHOP po maďarsku

ČAF spolu s Maďarským velvyslanectvím přivezl do Prahy maďarské franchisové koncepty.

Česká asociace franchisingu ve spolupráci s Maďarskou ambasádou v Praze uspořádala v úterý 30. října v pražském hotelu Golden Tulip Savoy Prague workshop s názvem "Franchisové systémy se představují". V jeho rámci proběhly prezentace českých a mezinárodních značek, včetně maďarských, které mají zájem o vstup na český a slovenský trh, nebo zde již působí a hledají partnery pro svůj koncept.

workshop, CAF

Na workshopu se prezentovalo zhruba 20 společností a institucí, včetně Australian Trade Comission a Maďarského velvyslanectví.

Návštěvníci workshopu z řad zájemců o franchisové podnikání, zájemců o licence nebo investorů, tak měli mimo jiné možnost seznámit se s koncepty jako je NATURHOUSE, Náš Grunt, MARVEL mobilní domy, YVES Rocher, Business for Breakfast nebo Little Things for Little People. Nechyběli však ani zástupci realitní kanceláře EVROPA, UniCredit Bank, SKLIZENO nebo Element Cosmetics Studio ze Slovenska. Svůj záměr expandovat na tuzemském trhu prostřednictvím franchisových partnerů odhalila také značka Häagen-Dazs, maďarský koncept Xbody hledající v ČR dle svých slov masterfranchisanta, nebo thajský gastronomický koncept Mango Tree.

Spolupráce s maďarskou stranou není náhodná. Maďarská ambasáda se totiž snaží v České republice více zviditelnit. A právě podobné akce jí k tomu mají pomoci.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank