REKLAMA - INZERÁT

The PUB nabízí k odkoupení 2 zavedené restaurace

Český koncept The PUB hledá franchisanty pro zavedené pobočky v Plzni a Karlových Varech.

The PUB je unikátní gastronomický koncept, ve kterém dochází ke spojení jídla a pití s netradiční formou zábavy. The PUB je synonymem zážitkové gastronomie - hosté těchto restaurací si sami načepují tankové pivo přímo u stolu a mohou se zapojit do online pivních her, které probíhají na velkoplošných projekcích. Přes dotykové panely objednávají jídlo, pití nebo přivolávají obsluhu. Součástí panelů je i jukebox s výběrem několika tisíc písniček, které lze přímo od stolu objednat. Samozřejmostí je kvalitní kuchyně šitá na míru konceptu. Jídelní lístek je prověřený, pravidelně upravovaný a pracuje s kvalitními recepturami s ohledem na českou tradiční a mezinárodní gastronomii. Obsluhující personál je pravidelně školen k poskytování profesionálních služeb.

the pub obrazek provozovny do clanku

„V The PUB je o zábavu postaráno. Čepování tankového piva přímo u stolu, online pivní hry, elektronické objednávky jídla a jukebox na každém stole. To vše a mnohem více přináší tento zážitkový gastronomický koncept.“

Koncept The PUB je vhodný a osvědčený pro zákazníky z řad jednotlivců, ale i velké společenské akce, pro firemní zákazníky, eventové a incomingové agentury.

Pilotní projekt tohoto konceptu byl spuštěn v Plzni již v roce 2005. Od roku 2006 je pak nabízen formou franchisy. V současné době čítá řetězec The PUB celkem 14 restaurací, z čehož 11 je na území celé České republiky, 2 v rakouské Vídni a 1 v německém Berlíně. V případě zahraničních provozoven se jedná o úspěšné pilotní projekty realizované na bázi master franchisy. Do konce tohoto roku bude otevřena nová restaurace v Praze a je plánována další expanze do zahraničí, též mimo Evropu.

Centrála řetězce provozuje 4 vlastní restaurace (Praha, 2x Plzeň, Karlovy Vary). 10 provozoven je franchisových, včetně již zmiňovaného zahraničí. Vedle zajišťování provozní, technické a marketingové podpory v rámci franchisy se prioritou centrály stává v čím dál větší míře expanze na zahraniční trhy. Posilování role centrály coby servisní organizace a její rostoucí obchodní aktivity v zahraničí si žádají změnu strategie, a to i s ohledem na množství mateřských provozoven.

V současné době proto centrála nabízí k převzetí tyto vlastní restaurace:

 • The PUB Karlovy Vary, Bělehradská 9, 360 01 Karlovy Vary
 • The PUB Plzeň I, Prešovská 16, 301 00 Plzeň

Jedná se o zaběhnuté restaurace v atraktivních lokalitách s doloženou ekonomikou.

Součástí nabídky je:

 • franchisová licence
 • kompletní vybavení provozovny včetně funkčních informačních systémů, technologií, inventáře
 • kvalitní a proškolený personál
 • provozní manuál
 • podpora v oblasti řízení a optimalizace provozu
 • kompletní servis šéfkuchaře konceptu (receptury, školení, kontrola)
 • školení a popisy práce na všech úrovních
 • technická a marketingová podpora
 • výhody společné nákupní politiky

V rámci předání provozovny novému majiteli budou sjednány zvýhodněné individuální podmínky (prodejní cena, licenční poplatky, garance apod.).

V případě zájmu o bližší informace prosím kontaktujte jednatele společnosti The PUB Franchising s.r.o., která je centrálou řetězce.

 • Karlovy Vary: Dr. Jaroslav Stuna, stuna@thepub.cz, +420 737 683 316
 • Plzeň: Ing. Martin Šampalík, sampalik@thepub.cz, +420 604 626 290

www.thepub.cz

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank