21.11.2012

První pobočka funguje

Franchisová síť inspektorů realit zahájila v České republice provoz.

Společnost ABCHI Home Experts otevřela ve středu 14. listopadu svou první franchisovou pobočku v České republice. Zájemci o služby realitních inspektorů ji mohou najít v Praze 8 – Libni. Další kanceláře by pak měly vzniknout v Kladně a Hodoníně. Smlouvy s tamními franchisovými partnery jsou již podepsány.

karolina bergmanova, tomas simon

Majitelkou pražské franchisové pobočky se stala Karolína Bergmanová, která má již několikaleté zkušenosti s rekonstrukcemi a opravami domů a bytů v Praze.

Do budoucna by v České republice měla být zřízena i centrála pro celou Evropu. „V tomto směru jsme tak přesvědčeni, že nás čeká dlouhodobý a neustálý rozvoj celého oboru inspekce nemovitostí," říká obchodní ředitel společnosti Tomáš Šimon s tím, že všichni inspektoři americké franchisové sítě ABCHI Home Experts, která vstoupila na náš trh letos v září, byli proškoleni a následně certifikováni svými kolegy v USA.

Služby realitních inspektorů ABCHI Home Experts fungují tak, že při kontrole prověří až 200 technických položek, z jejichž hodnot následně vyhotoví komplexní zprávu o technickém stavu nemovitosti. Klienti dostávají po inspekci podrobnou zprávu o technickém stavu zkontrolované nemovitosti. Nadstandardně upozorňuje nejen na případné závady, ale i na jejich technická řešení.„Je až překvapující jak rychle dokážeme díky sofistikovanému softwaru vytvořit velice kvalitní a názornou zprávu i pro klienta, který není odborníkem ve stavebních záležitostech. Ukazuje se také, že majitelé nemovitostí sami nedokáží vidět řadu drobných vad, se kterými už léta žijí, ale které naopak nové zájemce o nemovitost mohou překvapit,“ uvedla Karolína Bergmanová.

Zájem o relativně novou službu na domácím realitním trhu je zatím veliký. Společnost vybírá z mnoha uchazečů s cílem pokrýt všechny regiony. Ne každý zájemce o franchisovou licenci ale bude úspěšný. ABCHI Home Experts si své partnery pečlivě vybírá.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank