12.12.2012

Poslední letošní číslo v prodeji

Od 12. prosince najdete na novinových stáncích čtvrté číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Osobností z titulní strany posledního letošního čísla je Petr Sýkora, spoluzakladatel společnosti Papirius a také charitativního projektu Dobrý Anděl, který pomáhá rodinám postiženým rakovinou. Mimo jiné vám ve čtvrtém vydání našeho magazínu představíme americké nápady na franchisové podnikání, které již v České republice jsou nebo se k nám chystají. Prozradíme vám, co si představit pod pojmem rozhodčí řízení, nebo poradíme, na co nezapomenout při tvorbě franchisové smlouvy.

Head magazin, 4th NR

Čtvrté číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING lze od 11. prosince objednat online ve vydavatelství na portálu Franchising.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné. Časopis je také možné si pořídit v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik a Peal.

Objednejte si předplatné on-line

Nejjednodušší způsob, jak se přihlásit k předplatnému on-line, je jeho objednání na stránce franchising.cz/vydavatelstvi. Platby lze provést převodem z účtu z jakékoli banky nebo prostřednictvím PayU.

Objednávka předplatného ze zahraničí

Předplatné magazínu Vlastní firma FRANCHISING je možné si objednat i ze zahraničí. Předplatitel v tomto případě hradí náklady vzniklé v souvislosti s odesláním zásilky do zahraničí. Pro předplatitele ze Slovenska je poštovné a balné zdarma. V případě zájmu si objednejte časopis on-line na franchising.cz/vydavatelstvi.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank