18.12.2012

RE/MAX míří na miliardový trh

Skupina RE/MAX rozšiřuje svoji působnost o čínský trh.

První kanceláře realitní společnosti RE/MAX v Číně by měly zahájit provoz nejpozději na začátku roku 2013. Master-franchisovou licenci pro tamní trh společnost prodala v září letošního roku. Nová skupina pod hlavičkou RE/MAX má možnost oslovit trh se zhruba 1,3 miliardy obyvatel.

american remax schedule, house

Kanceláře společnosti RE/MAX lze najít v 90 zemích světa. Své kořeny má ve Spojených státech amerických.

"Čínský trh je obrovská příležitost. Jen pro představu: existuje zde zhruba 130 měst s více jak jedním milionem obyvatel. Stále sílící střední třída začíná být náročnější na životní styl a umí ocenit kvalitní bydlení. Vzniká tedy velmi zajímavý prostor pro naše aktivity," komentoval vstup sítě na čínský trh David Krajný, majitel licence pro ČR, SR a Maďarsko. Skupina plánuje postupné ovládnutí trhu s cílem stát se jedničkou mezi oficiálně licencovanými realitními kancelářemi na trhu.

V České republice působí společnost RE/MAX od roku 2005. Disponuje zde 117 otevřenými kancelářemi s téměř 1200 makléřů. Firma RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru a dnes je leaderem na světovém trhu s nemovitostmi. Po celém světě má RE/MAX, který svou síť rozvíjí na bázi franchisingu, 6299 kanceláří, právně a finančně nezávislých subjektů situovaných v 90 zemích světa.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank