27.12.2012

Pizza Mizza mezi Superbrands

V rámci programu Slovak Superbrands Award získala prestižní ocenění i franchisová síť pizzerií.

Společnost GastroNet, která je provozovatelem řetězce Pizza Mizza, získala ocenění pro nejlepší značky slovenských firem. Titul Superbrands je udělován nejlepším značkám na trhu. První ocenění byla na slovenském trhu předána v roce 2006. Od té doby ji získalo 36 slovenských značek, které byly vybrány ze zhruba 1200 kandidátů. V letošním roce byla Pizza Mizza vybrána ze seznamu přibližně 800 značek, který sestavila agentura GfK.

Pizza Mizza Chodov

Na českém trhu můžeme momentálně najít dvě provozovny konceptu Pizza Mizza, a to v pražském obchodním centru Chodov a ostravském Avion Shopping Parku.

Jak v dopise oznamujícím zisk ceny Superbrands píše CEO Slovak Superbrands András Wiszkidenzsky, cílem tohoto projektu je posílit pozici a prestiž oceněných značek. Zisk této ceny přináší firmám, které ji získaly, další výhody a možnosti. Cena se tak může stát součástí podnikové a marketingové komunikace.

Gastronomický koncept Pizza Mizza vznikl v roce 2003 na Slovensku. První restaurace byla otevřena v roce 2004 v Bratislavě. V zájmu rozvoje značky expanduje společnost také do velkých obchodních center jako restaurace typu fast food. V souvislosti s tím vytvořila Pizza Mizza v roce 2010 nový gastronomický koncept na bázi lehké italské kuchyně pod názvem Pizza Mizza EXPRES.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank