09.01.2013

Výstava franchisingu v Praze

Ve dnech 22. a 23. února se v Praze uskuteční první ročník Výstavy pro podnikání a franchising.

Návštěvníci se budou v pražském kongresovém centru U Hájků moci blíže seznámit s franchisovým způsobem podnikání. Akce jim nabídne i další informace ohledně možností franchisingu pro malé a střední podnikání. Účastníci výstavy se budou také moci setkat s představiteli mezinárodních i domácích franchisových konceptů, jako například CrossCafe, Náš Grunt, Pizza Mizza nebo UniGlobe Travel.

Business_výstavafranchise

Výstava pro podnikání a franchising se bude konat 22. a 23. února v Praze. Vstupné na akci je po registraci na webu zdarma.

Po celou dobu akce bude probíhat v konferenční části doprovodný program. Přednášky, prezentace a diskusní fóra jsou určeny pro všechny návštěvníky. Témata jako marketing, franchising, podpora podnikání, právní otázky a ukázky podnikatelských řešení jistě ocení zvláště návštěvníci z řad malých a středních podnikatelů, a ti co se rozhodují začít samostatně podnikat.

„Střednědobou vizí je organizovat pravidelně minimálně jednou v roce specializovanou výstavu pro podnikání a franchising v konferenčních a výstavních prostorách v Praze. Plánujeme progresi do dalších oborů souvisejících s podnikáním, čímž bychom rádi rozšířili portfolio zájemců i možností firem se výstavy účastnit," říká Monika Hrubalová, odborná poradkyně výstavy.

Hlavním partnerem výstavy, jejímž pořadatelem je Franchise & Retail Academy, se stala dietetická síť NATURHOUSE. Dalšími partnery jsou DietFitness, Yves Rocher a Business for Breakfast. Mediálním partnerem je i portál Franchising.cz.

Více informací naleznete na www.vystavafranchisingu.cz

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank