15.01.2013

Najdete nás všude

Franchising.cz od ledna nově na Facebooku.

Sociální sítě jsou stále více populární. Proto se není čemu divit, že na nich najdeme i portál Franchising.cz. Po spuštění diskuse Franchising v ČR na profesionální síti LinkedIN, následuje stránka portálu Franchising.cz i na zřejmě nejpopulárnější sociální síti Facebook.

business team profit

Vedle českého portálu na sociální síti působí i sesterské zahraniční portály z Polska, Rumunska, Srbska, Maďarska a Ukrajiny.

Franchising.cz se tak připojil k mnoha médiím a několika stovkám firem, které prostřednictvím Facebooku komunikují se svými čtenáři, posluchači, diváky, resp. zákazníky. „Díky naší nové stránce na Facebooku budeme moci přinášet zajímavosti z oblasti franchisingu k většímu množství lidí. Věříme, že zajímavé zprávy, rozhovory nebo příběhy, si pozornost zvídavých lidí na Facebooku, jistě zaslouží,“ říká Barbora Štanglová, šéfredaktorka magazínu Vlastní firma FRANCHISING, který je s portálem Franchising.cz velmi úzce spjat.

Výhodou sociální sítě Facebook je bezesporu i jeho aktuálnost a možnost reagovat na nejčerstvější události. I proto se můžete těšit i na bezprostřední postřehy z míst, kde se budou redaktoři portálu Franchising.cz nacházet, a kde pro Vás objeví nejžhavější novinky z oblasti podnikání pod cizí značkou.

Franchising.cz působí i na sociální síti LinkedIn, a to prostřednictvím diskusní skupiny Franchising v ČR. Na ní se můžete podělit o své zkušenosti s podnikáním pod cizí značkou, spojit se s lidmi, kteří mají o franchisingu a byznysu co říct. Skupina je určena zejména těm, kteří chtějí rozjet svůj byznys a rozhlíží se po možnostech, jak na to.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank