23.01.2013

Pracuj a studuj v CrossCafe

CrossCafe otevřelo 2 pobočky. Přichází s novými prvky pro studenty.

Kavárenská síť CrossCafe si uvědomuje, že její prostředí vyhledávají i zákazníci z řad studentů a byznysmenů, kteří je často využívají pro obchodní schůzky. Právě těmto skupinám vyšel řetězec vstříc a myslel na ně při zavádění nových designových prvků do svých provozoven. V nově otevřených franchisových kavárnách tak zákazníci naleznou pracovní stůl, který je vybaven zásuvkami a lampičkami.

table people sitting

CrossCafe má v současné době 13 franchisových poboček. Z toho už 6 provozuje v Praze.

Dvě nové kavárny společnost otevřela na konci loňského roku v Praze. První se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, druhou pak najdeme v Nákupní Galerii Atrium na pražském Karlově náměstí. Jedná se o pátou a šestou provozovnu v Praze, celkově již třináctou kavárnu českého franchisového konceptu na tuzemském trhu.

CrossCafe dále připravuje dvě novinky týkající se způsobu vystavení zboží a prezentace nabídky. Vývoj nových designových i funkčních prvků připravuje i financuje sám franchisor, tedy společnost CrossCafe original. Na realizaci nové kavárny pak spolupracuje s franchisantem, kterému navrhuje vhodné řešení interiéru. Kompletní náklady na stavbu kavárny hradí sám franchisant. Při obnově smlouvy, která je uzavírána na 10 let, CrossCafe s franchisantem probere potřebné změny na obnovení licence. Do té doby není franchisant povinen interiér upravovat.

Plzeňské CrossCafe společně s novými designovými prvky připravuje pro letošní rok i otevírání nových kaváren. Rozšiřování sítě bude probíhat opět formou franchisingu. Nové kavárny by se tento rok měly objevit na dalších místech v Praze, Plzni a také v Hradci Králové. Síť CrossCafe doporučuje pro kavárny místo ve městě s minimálně 25 tisíci obyvateli, na frekventovaném místě a dobře viditelné. Výhodou je, když bude poblíž škola, úřad nebo kanceláře.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank