31.10.2008

Subway přidává

Devátá pobočka v Česku jednoho z největších fast-foodových řetězců se na konci listopadu otevře v Brně.

Devátý Subway u nás by se měl na konci listopadu otevřít v novém obchodním centru budovaném jako součásti studentského kampusu. „Naše provozovna bude součástí rozsáhlého komplexu, ve kterém jsou vysokoškolské koleje, univerzita a podobně. Ohledně přesného termínu otevření čekáme na vyjádření developera,“ uvedl šéf Subway pro střední a východní Evropu Martin Princ. Dodal, že stejně jako u všech předchozích provozoven, bude i ta v Brně na principu franchisingu.

Zdjęcie punktu systemu Subway

V Česku přibude další. Licence na Subway je za 7500 eur (asi 190.000 Kč)

Letos 6x Subway

Subway měl letos v plánu otevřít až šest provozoven a dostat se tak na číslo 13. Prozatím otevřel pobočky v Českých Budějovicích a Zlíně. Další mimo Brno by měly vyrůst v Karlových Varech, Ostravě a Praze.

Konkurence pro „Mc“a

Subway je na celém světě významným konkurentem pro největší franchisový řetězec McDonald´s. Podle zástupců řetězce ale Subway nabízí zdravější verzi sendvičů, která je navíc přizpůsobena jednotlivým kulturám a náboženstvím. Subway také dlouhodobě kraloval hodnocení franchisových řetězců podle magazínu Enterpreneur. Letos ho však vystřídal řetězec tzv. convenience marketů 7-eleven.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank