11.02.2013

Na zmrzlinu s byznysem

Fruitisimo dosáhlo loni rekordních tržeb. V březnu otevře první továrnu na zmrzlinu.

Spojení džusů a zmrzliny bylo pro společnost Fruitisimo dobrý tah. Tržby za loňský rok překonaly výsledky roku 2011. Podařilo se jí uzavřít několik smluv pro expanzi na roky 2013 a 2014. Firma si také chválí expanzi na Slovensko, kde otevřela 2 provozovny v Bratislavě. Celkově zde nyní se 3 prodejnami provozuje největší síť juice barů. Rekordní rok ukazuje i množství nových poboček. Fruitisimo jich loni zprovoznilo celkově 9 a jejich počet tak dosáhl 30.

provozovna, lide, bar

Fruitisimo otevřelo v loňském roce 9 poboček. Letos má v plánu zprovoznit dalších 6.

Firma má v plánu letos zahájit provoz 6 obchodních míst, z toho 3 franchisové. Už v březnu začne fungovat první továrna na zmrzlinu v pražském Centru Černý Most o velikosti 120 m2. Zde bude personál zmrzlinu vyrábět přímo před zraky zákazníků. O franchisu Fruitisimo zájem eviduje, podařilo se loni uzavřít 5 nových smluv. Pro franchisanty nově nabízí stavby prodejny na klíč. Jak k tomu uvádí jednatel firmy Jan Hummel: „Je to tak jednodušší pro obě strany a ve výsledku to přinese i finanční úsporu pro franchisanta.“

Fruitisimo se ohlíží i po rozvoji v zahraničí. Nyní aktivně připravuje plán expanze do Polska včetně výběru vhodných lokalit. Loni také založilo dceřinou společnost v Německu a v současné době tu probíhá průzkum zákaznických zvyklostí.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

2

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank