22.02.2013

RE/MAX rozjíždí další značku

Na trh vstupuje značka RE/MAX Commercial. Zaměří se na malé a střední podnikatele.

Na realitní trh přichází nová společnost Commercial Group, která provozuje značku RE/MAX Commercial, která se soustředí na segment malých a středně velkých podnikatelských subjektů a malé a středně-veliké transakce. Hlavní oblastí zájmu nové společnosti je obchodování s realitami v hodnotě transakce do 200 milionů korun. RE/MAX Commercial nechce konkurovat poradenským firmám, ale chce využít synergii s realitními kancelářemi RE/MAX, a to zvláště v regionech.

RE/MAX Commercial byl založen v roce 1973 a působí ve více než 80 zemích světa. V ČR byla založena v roce 2012, od února dochází k jejímu faktickému působení.

„Trh komerčních realit prochází změnami. Jsem přesvědčen, že se tím vytváří prostor pro nový subjekt. Navíc v Čechách není společnost, která by byla schopna systematicky oslovovat malé a střední podnikatele,“ říká Miroslav Herain, výkonný ředitel RE/MAX Commercial. Síť je nyní rozprostřena mezi pět spádových oblastí po celé republice. Cíl pro letošní a příští rok je nadále síť rozšiřovat a dosáhnout až na mikro-regionální obchody. Spádových oblastí by mohlo být postupně až 8.

Nejčastějším úkolem společnosti bude zprostředkovat nákup, prodej či pronájem nemovitostí určených pro podnikání. RE/MAX Commercial cítí i příležitost v poradenském servisu a dalších službách s přidanou hodnotou, jako je například převod obchodního podílu právnických osob.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank