06.03.2013

Přímý byznys

Directreal hledá partnera pro vybudování své sítě. Letos chce založit až 10 kanceláří.

Slovenská franchisová realitní síť Directreal míří na český trh. Chce do oblasti realitního trhu přinést jiný přístup při prodeji nemovitostí. Firma si zakládá na to být přímá, reálná a exkluzivní. Nabízí koncept partnerovi, který českému trhu rozumí a ví, jak funguje. Výhodou jsou zkušenosti v oblasti realit, ale není to podmínkou.

marian Foto Directreal

Majitel Directreal Marian Paták si zakládá na přímém způsobu podnikání. Na Slovensku Directreal provozuje 31 realitních kanceláří.

Nejdříve Directreal vytvoří plánovací projekt, tzv. inkubátor, který nastaví standardy pro český trh a po zavedení následně začne s prodejem franchisy. Úspěšnému partnerovi je společnost Directreal připravená nabídnout podíl ve firmě. Do roka Directreal chystá otevřít 10 poboček a v následujících čtyřech letech jich plánuje zprovoznit 50.

Důraz na komunikaci

Společnost Directreal vznikla v roce 2007 a dodnes působí jako rodinná firma. „Zakládáme si na tom říkat klientům napřímo, co je reálné, neslibovat jim holuby na střeše. Chceme, aby k nám lidi měli důvěru, protože to je pro nás nejdůležitější. Neděláme to, co nemůžeme splnit. “ říká majitel Directreal Marian Paták.

Společnosti Directreal se podařilo na Slovensku vytvořit ryze slovenský franchisový koncept. Za období pěti roků se dostala podle firmy mezi tři největší kanceláře na Slovensku. V současné době zde provozuje 31 realitních kanceláří. „Když jsme to dokázali na Slovensku, věříme, že to dokážeme i v České republice,“ dodává Marian Paták.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank