11.11.2008

V katalogu začala druhá desítka

Řetězec potřeb pro tisk začal druhou desítku systémů zapsaných v katalogu FranchisingINFO.cz

Již jedenáct příležitostí na založení vlastní firmy najdou zájemci v katalogu franchisových příležitostí na portálu FranchisingINFO.cz. Druhou desítku systémů začala síť Prink, prodejce náplní do tiskáren a dalších potřeb spojených s tiskem. „Připravujeme informace o dalších kvalitních systémech, které ještě rozšíří možnosti na vlastní podnikání,“ uvedl Martin Jonáš z poradenské společnosti PROFIT system, která je provozovatelem portálu.

Zdjęcie punktu systemu Prink

Na otevření prodejny Prink je potřeba zhruba 500.000 korun.

Další dva Prinky

Nejpozději na začátku příštího roku chce Prink otevřít dvě nové pobočky. „Jde o pobočky v Praze a Teplicích. V současné době pro tyto pobočky hledáme vhodné prostory,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz Luboš Dvořák, který má na starosti rozvoj franchisové sítě. Celkově chce mít Prink v Česku 16 provozoven.

„Pestrý svět“ na FranchisingINFO.cz

Nabídka konceptů v katalogu na portálu však nezahrnuje pouze potřeby pro tiskárny, i když z této oblasti je také další zástupce v katalogu – síť Cartridge World. Zájemci o podnikání zde najdou také zástupce z oblasti gastronomie, oděvů, kosmetiky, zdravé výživy, vzdělávání a dalších.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank