27.03.2013

BestDrive s novým vedením

Od loňského roku síť autoservisů BestDrive vede nový generální ředitel Karel Kučera. V současné době provozuje 97 franchisových poboček.

Servisní síť BestDrive společnosti ContiTrade Services věnovala rok 2012 stabilizaci franchisových poboček a dalšímu propracovávání konceptu. O dva autoservisy také zvětšila svou síť oproti roku předminulému. Generálním ředitelem společnosti se od loňského roku stal Karel Kučera, který nahradil Lubomíra Vorla.

best drive mechanik auto Foto BestDrive

Prvního franchisanta získala společnost ContiTrade Services ještě pod značkou Barum v roce 1996. Od roku 2010 působí pod značkou BestDrive.

Franchisový koncept BestDrive na začátku roku čítal 168 servisů, z nichž 71 poboček je vlastněno mateřskou společností ContiTrade Services a dalších 97 provozoven je v rukou franchisantů. Na rok 2013 chce nadále rozšiřovat franchisovou síť.

Síť BestDrive vznikla v roce 2010 z původní sítě prodejen a servisů Barum. Mateřskou firmou je ContiTrade Services, jejímž 100% vlastníkem je Barum Continental. Ten je dále součástí nadnárodního koncernu Continental AG. BestDrive tak působí i ve Švédsku, Španělsku, Malajsii, Číně, JAR či Austrálii, kde Continental AG rozvíjí své aktivity.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank