28.03.2013

V ochraně je síla

S ochrannými vrstvami vstupuje LINE-X PC do tuzemska. Nabízí pro partnery technickou i marketingovou podporu.

Výhradní prodejce a dovozce polyuretanových ochranných vrstev LINE-X pro Velkou Británii, Irsko a některé země Evropy LINE-X Protective Coatings plánuje rozšířit síť do dalších států, kde aktuálně hledá partnery. Jednou ze zemí, kam míří, je i Česká republika. Společnost pomáhá rozvíjet aktivity v Evropě mateřské firmě LINE-X Corp z USA.

LineX obrazek provozovny s logem

Skupina LINE-X působí ve 45 zemích prostřednictvím více než 500 partnerů. Pochází z USA.

Produkty LINE-X jsou určené pro to, aby chránily povrchy proti korozi, oděru a nárazu. Jejich užití je možné ve vodě i na vzduchu. K nanesení se používá zařízení na střiky pod vysokým tlakem, které nabízí LINE-X prostřednictvím svého partnera, společnosti Graco. Do portfolia výrobků LINE-X patří také skupina žáruvzdorných a chemicky odolných produktů. Polyuretanové nátěry jsou vhodné na všechny průmyslové povrchy, používají se v automobilovém, průmyslovém i výrobním sektoru.

Firma nabízí pro partnery nejen veškerou technickou podporu a odbornou přípravu, ale také pomoc s marketingem. Společnost též nabízí územní exkluzivitu. Základním požadavkem je sklad kolem 100 m2. Počáteční investice se pohybuje od 47 tisíc dolarů (asi 930 tisíc Kč), což představuje náklady na vybavení provozovny. Poplatky za licenci si LINE-X PC neúčtuje.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank