20.05.2013

Vylepšená pizzerie

Společnost Gastronet neustále rozvíjí franchisový koncept Pizza Mizza. Nově spustila druhou generaci konceptu Pizza Mizza expres.

Vést síť pizzerií není jednoduché. Ví o tom své slovenská firma Gastronet, která provozuje franchisový koncept Pizza Mizza na Slovensku a v ČR. Provozovny, které sídlí v Bratislavě, se podařilo společnosti optimálně nastavit a dosahují požadovaných výkonů. Těžší práce je s mimobratislavskými pobočkami na Slovensku, kde Gastronet řeší vedle vysokých nájmů také problém s nižší kupní silou obyvatelstva. Nutný je tak intenzivní marketing a akce pro přilákání zákazníků.

pobočka pizza mizza Foto Pizza Mizza

Druhou generaci Pizza Mizza expres spustil vlastník franchisové licence Gastronet v bratislavském Avion parku. Na Slovensku provozuje 7 restaurací Pizza Mizza.

Situace je odlišná v ČR, kde se Pizza Mizza musí potýkat s vyšší konkurencí. V pražském nákupním centru Chodov se snaží nastavit nabídku tak, aby vyhovovala co nejširšímu zájmu zákazníků. Další pobočku Gastronet rozjel loni v Avion Parku Ostrava. „Těší nás, že v Avion Parku končí rekonstrukce k rozšíření galerie a počítáme, že návštěvnost dosáhne vyšší úrovně,“ upřesňuje majitel konceptu Pizza Mizza Jozef Šétaffy. Společnost nově otevřela v obchodním centru Avion v Bratislavě vlastní provozovnu Pizza Mizza expres druhé generace, která spočívá v rychlejší logistice přípravy jídel a nabídce domácích jídel. Důvodem byla reakce na zvýšenou poptávku během obědů, aby bylo možno obsloužit co nejvíce lidí.

Druhá generace Pizza Mizza expres není jedinou novinkou u společnosti Gastronet. V Bratislavě byla vybudována výrobna polotovarů a vytvořena bezlepková kuchyně, což umožnilo od loňského podzimu nabízet ve všech restauracích bezlepková jídla. Na Slovensku také chystá tzv. kozí program, kdy bude Gastronet vyrábět kozí sýry a nabízet je v provozovnách. Mimo to firma plánuje optimalizaci franchisové sítě, v rámci které posoudí další existenci neefektivních provozoven.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank