30.05.2013

Vzhůru do expanze

Až 40 franchisových center Partners Market hodlá otevřít do konce roku firma Partners Financial Services.

Poradenská společnost Partners Financial Services zahájila svou činnost před šesti lety a dnes už obhospodařuje více než 340 tisíc klientů. Za minulý rok dosáhla tržního obratu 1,45 miliard korun a zprostředkovala 301 tisíc smluv ve všech finančních oblastech. Společnost se též už rok rozvíjí na poli franchisingu prostřednictvím Partners Market a v současné době je v provozu už 9 franchisových poboček.

pobočka Foto Partners

Počet franchisových poboček Partners Market čítá aktuálně 9 jednotek. Do konce roku jich společnost chce otevřít až 40.

O franchisovou licenci Partners se lidé neustále zajímají. V nejbližší době budou otevřeny další centra Partners Market v Brně-Bystrici, Ivančicích a Pardubicích. A s dalšími desítkami zájemců společnost jedná. Manažer projektu Partners Market Martin Pivoda prozradil plány ohledně franchisingu pro tento rok: „Do konce roku chceme otevřít 40 franchisových poboček a další desítky mít v přípravné fázi.“ Firma také postupně zdokonaluje franchisový systém, aktuálně spustila výstavbu poboček na klíč.

Konkurenci neznáme

„Franchisanti, kteří doposud nespolupracovali s naší společností, se nejvíce potýkají s komplexností naší nabídky, našimi informačními systémy a také s tím, že mimo zaškolení v oblasti poradenství musí zvládnout i zaškolení v práci s bankovním systémem, jelikož součástí Partners Marketů je i bankovní koutek Partners bankovních služeb,“ doplňuje Martin Pivoda. Podle něj společnost nezaznamenává z pohledu franchisových center Partners Market žádnou konkurenci, a to díky právě komplexním službám včetně těch bankovních.

Partners Financial Services nabízí i službu penzijního připojištění, o který je u klientů velký zájem. A podle slov Martina Pivody je penzijní reforma velmi důležitá. Pozitiva u ní vidí především v nízkonákladovém produktu, regulaci státu a hlavně, že si lidé mohou spořit na vlastní důchodový účet, takže mají úspory vždy při sobě. Velké negativum spatřuje ve špatné komunikaci vlády a její razantnosti.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank