07.06.2013

Expanze zahájena

První českou kancelář otevřela v Praze slovenská franchisová realitní síť Directreal. Plánuje zde stejný úspěch jako doma.

Se slovenským přístupem prodeje nemovitostí začíná dobývat český trh realitní síť Directreal. Na začátku května zahájila činnost první franchisová realitní kancelář Directreal Prima v pražských Vršovicích. Firma, která se chce stejně jako na Slovensku rozvíjet na bázi franchisingu, v současné době už jedná s dalšími dvěma realitními kancelářemi o zakoupení licence. Na Slovensku společnost působí od roku 2007.

directreal kancelar Foto Directreal

Na slovenském trhu Directreal provozuje 31 realitních kanceláří, v kterých pracuje 169 makléřů. Pouze 1 je ve vlastních rukou společnosti.

O rozvoj na českém trhu se bude starat Pavel Šimek, který se stal současně ředitelem první pobočky. „Chceme, aby veřejnost vnímala Directreal jako opravdu propojenou síť kanceláří, ne pouze jako značku. Naši činnost tedy budeme cílit méně plošně se soustředěním na vnímání jednotlivých poboček v rámci celé České republiky.“ uvádí Pavel Šimek. Pro pražskou kancelář hledá Directreal v současné době makléře. Pokud jde o dlouhodobý plán, slovenská firma by chtěla v tuzemsku do roka otevřít až 10 franchisových poboček.

Directreal míří při svém rozvoji na českém trhu ke spolupráci s menšími lokálními kancelářemi. Důraz klade především na důležitost vzájemných vztahů mezi makléři a klienty, ale i samostatných kanceláří s místní komunitou. Společnost svým franchisantům nabízí mimo jiné systém práce přizpůsobený místním podmínkám, využití realitního systému a ucelenou koncepci školení.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank