18.06.2013

Pneu franchisa

O franchisové partnery se uchází síť pneuservisů Euromaster. Aktuálně je zde v provozu 17 servisů.

Z Franchising reportu Česká republika 2012, který každoročně zpracovává firma PROFIT system, vyplývá, že franchising stále dynamičtěji proniká do oblasti služeb, a to i takových, které dříve nebyly pro tento způsob podnikání obvyklé. Jedná se například o autoservisy. Na našem trhu je jednou z firem, které se rozvíjí prostřednictvím franchisových partnerů, i síť pneuservisů Euromaster. Ta momentálně hledá další franchisanty.

euromaster pneuservis Foto Euromaster

V současné době jsou pneuservisy Euromaster zastoupeny v 17 zemích Evropy.

Euromaster nabízí své služby v 17 franchisových servisech po celé ČR. Další města, ve kterých by chtěla svou síť poboček rozšiřovat, společnost neuvádí. Počáteční potřebná investice se pohybuje okolo 70 tisíc korun a smlouva se uzavírá na 5 let. Potenciální franchisant by měl být především motivován a odhodlán podnikat v tomto byznysu. Osobní angažovanost je vítána. Společnost Euromaster poskytne partnerům veškerou podporu, od školení až po marketing. Firma dále počítá i se zajištěním územní exkluzivity pro svého partnera.

Euromaster Group pochází z Velké Británie a aktuálně působí v 17 zemích Evropy. Vede síť více než 2250 servisních center, z čehož necelá polovina je v rukou franchisových partnerů. Obrat skupiny se pohybuje kolem 1,8 miliardy eur ročně.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank