02.08.2013

Pojízdné partnerství

Společnost Enterprise Rent-A-Car chystá masivní expanzi ve střední a východní Evropě. V ČR a Polsku si vybrala franchisové partnery pro svůj rozvoj.

Na český a polský trh půjčoven automobilů míří další hráč. Mezinárodní společnost Enterprise Rent-A-Car si v rámci své pokračující expanze v Evropě vybrala v těchto zemích franchisové partnery. Své služby hodlá nabízet především na letištích a ve všech významných velkých městech.

enterprise rent-a-car Foto Enterprise Rent-A-Car

V Česku si společnost Enterprise Rent-A-Car vybrala za franchisového partnera firmu Czechocar, která v současné době provozuje 77 poboček po celé ČR.

Franchisovým partnerem v České republice se stala firma Czechocar CZ. Ta zde působí od roku 1993 a aktuálně čítá 77 provozních míst. V Polsku uzavřela franchisové partnerství společnost Enterprise Rent-A-Car s firmou HT Centrum Group. Peter A. Smith, viceprezident pro globální franchisové aktivity ve společnosti Enterprise, uvedl: „ Ve firmách HT Centrum a Czechocar spatřujeme podnikatelské projekty, které sdílí jak naše hodnoty v oblasti péče o zákazníka, tak naší vizi uspokojovat v komplexním měřítku potřeby lidí, kteří cestují po Evropě.“ Půjčovna aut Enterprise Rent-A-Car už prostřednictvím franchisové či partnerské spolupráce působí i na Slovensku, Maďarsku, Itálii či Řecku.

Vlastníkem a provozovatelem firmy Enterprise Rent-A-Car je společnost Enterprise Holdings, se sídlem v Saint-Louis, která je největším poskytovatelem služeb v oblasti pronájmu vozidel na světě. Značka Enterprise Rent-A-Car provozuje stoprocentně vlastněné pobočky ve Velké Británii, Německu, Irsku, Francii, Španělsku, USA a Kanadě a má na celém světě více než 7 tisíc provozoven.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank