12.08.2013

Plzeň, Praha, Hradec

Franchisová kavárenská síť CrossCafe pronikla do Hradce Králové. V září otevírá další franchisovou pobočku v Plzni.

I přes pokračující teplé počasí si kavárenská síť CrossCafe udržuje zvyšující zájem zákazníků. Ve svém rozvoji též nepolevuje, ba naopak úspěšně v něm pokračuje. Vedle domovské Plzně, odkud franchisový koncept CrossCafe pochází, a Prahy se společnosti podařilo otevřít v pořadí 14. kavárnu v Hradci Králové. CrossCafe se tak nachází už ve 3 krajských městech.

CrossCafe Plzen ZCU Foto CrossCafe

Vizualizace pobočky v Plzni na Západočeské univerzitě, která je právě ve výstavbě a její otevření je plánováno na září.

Další pobočka CrossCafe se otevře v září v Plzni a bude se nacházet přímo ve vestibulu Západočeské univerzity. V současné době probíhá její výstavba a společnost by ji chtěla dokončit do začátku školního roku. CrossCafe mimo rozvoje také inovuje své stávající kavárny. V průběhu července započala rekonstrukci jedné z prvních kaváren, CrossCafe Solní. Modernizace by měla přinést příjemnější tvář pobočky.

O franchisovou spolupráci zaznamenává CrossCafe velký zájem. Ten pramení především z pozitivního vnímání značky. Své kavárny provozuje na 7 místech v Plzni, 6 v Praze a 1 v Hradci Králové. Cena licence stojí 100 tisíc Kč. Investice na otevření kavárny se pohybují v rozmezí od 0,5 do 2,5 milionu v závislosti na tom, zda podnikatel se svou kavárnou jen přejde pod značku CrossCafe či si vybuduje úplně novou.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank