23.08.2013

Více pro partnery

Společnost Line-X koupila firmu na náhradní automobilové díly. Pro své partnery tak rozšířila portfolio výrobků.

Výrobce polyuretanových vrstev Line-X Protective Coatings odkoupila dodavatele náhradních dílů pro všechny typy vozidel American Aftermarket Group (AAG). Podnikatelé, kteří provozují pobočky na základě partnerské licence Line-X, tak budou moci nabízet služby nejen v ochranných nátěrech, ale také komplexní produkty a služby v oblasti náhradních dílů.

line-x vrstva auto Foto Line-X UK

Line-X rozšířila pro své partnery portfolio produktů o automobilové komponenty díky akvizici firmy American Aftermarket Group.

„Snažíme se, aby Line-X nabízel stále více inovativních produktů a služeb nejen pro naše zákazníky, ale také pro naše partnery, aby byli více konkurenceschopnější. Jsme rádi, že naši partneři dostanou další možnost rozvíjet své podnikání prostřednictvím nabídky automobilových komponentů,“ vysvětluje důvod akvizice generální ředitel Line-X Kevin Heronimus. Nových možností mohou využít i případní partneři v ČR, které zde firma hledá. Licenční poplatky si firma neúčtuje a náklady na vybavení pobočky se pohybují v řádu 47 tisíc dolarů (kolem 900 tisíc Kč).

Společnost Line-X Protective Coatings pochází z USA a provozuje více než 500 poboček na základě partnerské spolupráce už ve více než 48 zemích světa. Mimo Česko hledá své zástupce také v Srbsku či Chorvatsku. Firma American Aftermarket Group zprostředkovává autodíly od více než 400 dodavatelů.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank