06.09.2013

Přidaná hodnota

Skupina COOP rozjíždí další služby. Na podzim spustí virtuálního operátora.

Skupina družstevních prodejen COOP, která některé své pobočky rozvíjí i na bázi franchisové spolupráci, nadále uplatňuje svou strategii poskytovat zákazníkům služby s přidanou hodnotou. Po rozhodnutí nabízet v prodejnách COOP poštovní služby pomocí franchisy přichází na scénu s nabídkou virtuálního operátora.

coop Foto Skupina COOP

Skupina COOP se zabývá především prodejem potravin. Zákazníkům chce přinášet i služby s přidanou hodnotou. Nově připravuje virtuálního operátora.

Nabídku mobilních služeb pomocí virtuálního operátora zahájí skupina COOP prostřednictvím společností Vodafone a Materna Communications. Připravovaný start nového operátora COOP Mobil je plánován na podzim tohoto roku. Spolu s tím chystá skupina další služby. „Zákazníci se mohou už teď těšit na služby, které jsme v oblasti telekomunikací dosud neposkytovali,“ dodává generální ředitel COOP Zdeněk Juračka bez dalších podrobností. Služby s přidanou hodnotou chce COOP nadále podporovat, už nyní například prodává v obchodech elektřinu a plyn.

Svaz českých a moravských spotřebních družstev sdružuje 53 spotřebních družstev, z toho 47 obchodních, která provozují dohromady téměř 2800 prodejen a zaměstnávají na 15 tisíc lidí. Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP. Skupina též provozuje zkušebně 20 franchisových poboček, a to z toho důvodu, že se spolupráce vyplatí oběma stranám a též aby udržovala některé neziskové jednotky v chodu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank