13.09.2013

Balkánská premiéra

Originální český franchisový koncept restaurací The PUB spustil pilotní projekt na Balkáně.

Na začátku letošního září zahájila provoz historicky první pobočka franchisové sítě The PUB na Balkánském poloostrově. Nachází se v rumunském hlavním městě Bukurešť. „Následovat by měla provozovna v bulharské Sofii. Zároveň jsme našli master-franchisového partnera, který bude mít na starosti rozvoj značky The PUB na Slovensku,“ říká jednatel společnosti The PUB Jan Stuna s tím, že v současné době společně pracují na projektech nových restaurací v Bratislavě a Košicích. Ty by měly být zprovozněny nejpozději během letošního listopadu.

Zdjęcie punktu systemu The PUB

Momentálně můžeme v České republice najít 12 restaurací The PUB. Jejich počet se bude i nadále zvyšovat.

Na další rozvoj myslí původem český koncept z Plzně i na tuzemském trhu. Nedávno se otevřely dveře nové restaurace The PUB v Českých Budějovicích. Jde o celkově 16. provozovnu, z nichž 12 je na území České republiky. Do konce letošního roku by značka chtěla uvést do provozu restauraci v Ostravě. Další rozvoj v Německu a Rakousku, kde můžeme bary této značky také najít, plánuje firma v roce 2014.

Ačkoli oblast gastronomie, ve které The PUB působí, je pro podnikání jednou z nejsložitějších, síti se daří. Celkově totiž i v době všudypřítomné recese registruje mírný meziroční růst. Není to však samosebou a stojí za tím spousta práce. „Neustále usilujeme o zdokonalování našich služeb, zejména s důrazem na kvalitní domácí kuchyni, pokračující redesign provozoven a nové formy marketingové komunikace,“ vysvětluje Jan Stuna.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank