27.09.2013

Rychlý znalec

Do katalogu franchis přibyla franchisová realitní síť Quick expert. Pro svůj rozvoj hledá další franchisanty.

Od roku 2003 pomáhá lidem nalézt bydlení společnost Quick expert, která mimo toho nabízí i poradenství v oblasti realit a financí. Služby jsou poskytovány pomocí sítě franchisantů. Jedinou vlastní pobočku obsluhuje v Jihlavě, která slouží jako centrála. Pro svůj další rozvoj pokračuje ve vyhledávání vhodných zájemců o franchisovou licenci. Do 4 let chce působit po celé ČR, zejména ve všech okresních městech. Firma realizuje měsíčně 50 realitních obchodů a letos se jí také podařilo uzavřít počet úvěrů na bydlení v hodnotě 200 milionů Kč.

quick expert pobocka Foto Quick expert

Franchisová síť Quick expert čítá 12 franchisových a 1 vlastní pobočku. Do 4 let chce obsadit veškerá okresní města.

Franchisové provozovny se nacházejí jak ve velkých městech, jako Praha či České Budějovice, tak v malých. Případný franchisant by měl mít chuť podnikat v oblasti realit a poradenství a neztrácet obchodního ducha. Společnost Quick expert pro své franchisanty zaručuje, že získají příjem ze šesti zdrojů díky širokému portfoliu služeb. "Pokud franchisová pobočka splňuje stanovený obrat, získá exkluzivitu na celý okres," doplňuje generální ředitel Quick expert Michal Ustohal. Podnikatelé, kteří se stanou součástí franchisové sítě, též získají možnost zvýhodněného členství v Asociaci realitních kanceláří.

Nic však není zadarmo. Aby mohl podnikatel získat licenci, musí si připravit 60 až 80 tisíc Kč pro rozjezd pobočky. Měsíční poplatek za licenci čítá 3200 Kč. Po půl až tři čtvrtě roce může příjem franchisanta Quick expert dosahovat až 100 tisíc měsíčně.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank