02.10.2013

Rychlé občerstvení na železnici

Franchisová síť restaurací Výtopna chystá projekt v Praze. Příští rok představí nový koncept fastfoodu.

Originální franchisový koncept restaurací Výtopna, kde zákazníky obsluhují vláčky na kolejích, se nachází na třech místech republiky, v Praze, Brně a Ostravě. V prvních dvou jmenovaných městech roste restauracím obrat, situace v Ostravě už je slabší. Pro příští rok firma EFEF, která Výtopny zastupuje, připravuje otevření další Výtopny v Praze, která by měla současně představit další prvky, a to zábavní centrum a koncept fastfoodu. Nová restaurace pojme 500 až 600 lidí.

Zdjęcie punktu systemu Výtopna

Restaurace Výtopna se nacházejí v Brně, Praze a Ostravě.

Společnost EFEF s Výtopnou míří i na zahraniční trhy. Aktuálně probíhají finální jednání v Thajsku. Vstup se pomalu rýsuje i na ruský trh. „V zahraničí hledáme master-franchisanty, směřovat bychom chtěli zejména do okolních států jako Rakousko, Německo či Polsko,“ dodává majitel Výtopen Petr Fridrich s tím, že pomocí franchisové spolupráce se chce rozvíjet i zde. V Česku připravuje v Praze další Výtopnu, jejíž částí bude fastfood, kde zákazníky budou též obsluhovat vláčky. Podrobnosti budou představeny příští rok.

Zájemců o franchisovou licenci Výtopna firma EFEF zaznamenává mnoho, ale jako správný franchisor si nevybírá každého. Franchisanty si společnost pečlivě volí, a to spíš tak, že sama vyhledává své franchisanty prostřednictvím výstav a franchisových akcí.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank