18.10.2013

Franchisy na cestě po Evropě

Nevšední prezentaci franchisových systémů přinese Road Show Europe 2013, jejíž součástí je i Master Franchise Konference 2013, která se uskuteční 6. listopadu v Praze.

Novou tvář prezentace franchisových systémů představí Master Franchise Konference 2013, která se uskuteční ve středu 6. listopadu v sídle kanceláře Baker&McKenzie v Praze. Na konferenci se představí zahraniční franchisové systémy, které v ČR a na Slovensku hledají master-franchisové nebo franchisové partnery.

master konference tulpa Foto tulpa

Praha bude jedním z 6 měst, které budou hostit franchisovou akci Road Show 2013.

Akce se bude konat v rámci franchisové Road Show Europa 2013, která bude v listopadu realizována během jednoho týdne v šesti evropských metropolích, a to mimo Prahu ještě v Barceloně, Miláně, Paříži, Antwerpách a Kodani. „Je to velká příležitost pro zájemce o franchisové podnikání jak získat nejen informace o prezentovaných franchisových konceptech, ale současně i možnost osobních jednání s některými zástupci těchto franchisových systémů,“ komentuje akci Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems, hlavní organizátor akce v Praze. Road Show Europa 2013 je organizována Franchise Pool International. V Praze jsou dalšími organizátory firmy Baker&McKenzie, WSI Marketing a Bright Element. Mediálním partnerem pražské Master Franchise konference je i portál Franchising.cz.

Ze všech koutů Evropy

Zájemcům se představí zahraniční koncepty, které se poohlížejí i po českém a slovenském trhu. Na konferenci se zájemci mohou setkat se zástupci franchisových systémů z celého světa. Z USA se představí gastronomické sítě Carl´s Jr., Chi-Chi’s a společnost nabízející koncept péči o seniory v jejich domácnostech ComForcare. Z evropských značek se pak můžeme těšit na koncepty z Německa jako backWerk, City-map, Chris’n Peters, Health&friends; z Holandska Go Pasta, z Řecka PALMIE bistro, ze Španělska Kids&Us a srbský City Fashion.

Zájemci o účast se mohou přihlásit do 5. listopadu 2013 v sekci REGISTRACE na webových stránkách konference www.master-konference.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank