02.12.2008

The PUB: Ocenění nám pomůže

Rozhovor portálu FranchisingINFO.cz s jedním z majitelů konceptu The PUB o tom, jak získaný titul Bysnys Rebel pomůže rozvoji sítě.

Váš koncept získal nedávno ocenění Byznys Rebel2008. Myslíte, že Vám tato cena pomůže?
Rozhodně je to ku prospěchu našeho podnikání a mám z toho radost. Již v roce 2005 naše firma získala titul Živnostník roku Plzeňského kraje a ihned poté se zvedla vlna zájmu o náš koncept. Určitě i toto ocenění nám pomůže, minimálně v tom, že se o nás bude opět více vědět.

Jak vůbec nápad na samoobslužné restaurace vznikl?
Na nápad jsme přišli zhruba před čtyřmi roky, kdy podobná výčepní zařízení instalovaly dvě firmy v tehdejší Sazka Aréně. Náš systém distribuce piva je podobná, ale výrazně jsme jej zdokonalili a hlavně jsme vymýšleli všechny ty legrácky kolem pro lidi. Důležité bylo najít to, co by mohlo v hospodách bavit, aby návštěva našich Pubů nebyla úplně obyčejná a bavila je. Celkový vývoj systému trval zhruba rok.

Jak jste zatím spokojeni s rozvojem konceptu?
Mohu říct, že určitě. Letos jsme otevřeli pět nových restaurací (poslední v Karlových Varech, pozn. red.), takže jich máme celkem devět. V některých jsme nabídku doplnili o The PUB Café. Na příští rok pak plánujeme další rozvoj.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank