29.10.2013

Bydlení na jedničku

Franchisová značka Imo24h se soustředí na oblast stavebních prací. Hodlá splnit vytyčený cíl stát se lídrem trhu.

Stavební trh není jen o výstavbě bytů, domů a nemovitostí určených k podnikání. Velmi důležitou úlohu získávají i rekonstrukce a opravy, na které se musí myslet. Nabídku nejen výstavby domů, ale také všech druhů stavebních prací od jednoduchých oprav až po sanace nabízí franchisový model Imo24h, který hledá master-franchisanta pro tuzemský trh.

imo24 muz zena malovani Foto Imo24

Franchisový koncept Imo24h se zabývá všemi druhy stavebních prací. Na tuzemském trhu hledá master-franchisanta.

Značka Imo24h patří do portfolia společnosti Onebiz Group a v současné době má v provozu 6 franchisových poboček. Vlastní provozuje pouze jednu jako centrálu. Franchisový koncept Imo24h vstoupil do Česka během října a jeho strategií je plošné rozšíření do všech regionů ČR. „Nemáme preference týkající se lokality, kam bychom chtěli mířit,“ dodává Richard Skyva, vedoucí partner firmy NBB v České republice, zástupce značky Imo24h u nás.

Franchisový koncept Imo24h zprostředkovává práce ve stavebnictví, a to nejen týkající se nové výstavby, ale především oprav a rekonstrukcí nemovitostí. Zákazníky jsou nejen fyzické osoby, vlastníci nemovitostí, ale rovněž firemní zákazníci, vlastníci firemních sídel, výrobních, skladovacích hal apod. V současné chvíli zastupující společnost NBB vede jednání se zájemci o franchisovou licenci, ale vše je v počátečních jednáních.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

1

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank