05.11.2013

K nám i k sousedům

Zhruba 11 poboček chce otevřít síť restaurací ChiChi´s v České republice, kde hledá master-franchisového partnera. Nezapomíná ani na Slovensko.

Nejvíce restaurací by podle vyjádření společnosti mělo své místo najít v Praze, tři by pak měly být v Brně. Ve svých plánech však Chi Chi´s počítá i s Ostravou a Plzní. U našich východních sousedů by chtěl řetězec zprovoznit přibližně sedm restaurací, a to nejen v Bratislavě, ale i v Košicích, Prešově či Žilině. S expanzí na tyto dva trhy počítá firma v první polovině příštího roku.

Chi Chi´s Restaurace Foto AVEX system

Restaurace Chi Chi´s jsou plně samoobslužné a mají potenciál se brzy stát místem setkání mladých lidí, skupin přátel a rodinných slavností.

Rok 2014 bude pro franchisový koncept Chi Chi´s ve znamení práce. Na prvních šest měsíců má kromě expanze do České republiky a na Slovensko v plánu další rozvoj ve státech Beneluxu, zrychlení expanze v Asii, zejména v Číně, a také vstup na německý trh. V příštím roce chce Chi Chi´s otevřít své první pobočky i na severu Francie a začít se rozvíjet v zemích jako Maroko, Rusko a dalších východoevropských zemích.

Restaurace svým hostům nabízí zdařilý mix tradičních jídel z Texasu s vybranými specialitami na grilu z Mexika. Designový styl poboček kombinuje jihozápad USA s barvami mexických haciend. Momentálně lze na celém světě najít 42 restaurací CHI CHI´s. „Partnerem pro spolupráci s českými a slovenskými franchisanty bude centrála v Belgii,“ říká zástupce konceptu na tuzemském trhu Aleš Tulpa ze společnosti AVEX Systems s tím, že belgické centrála poskytne zájemcům nejen veškeré informace formou tzv. franchisového balíčku, zaškolení a trvalou péči.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank