14.11.2013

Změna u RE/MAX

Realitní společnost mění na Slovensku vlastnickou strukturu.

V minulosti ovládali masterfranchisu realitní společnosti tři majitelé. Vzhledem k tomu, že jeden ze spolumajitelů svůj podíl prodal jednomu ze stávajících partnerů, došlo nyní k úpravě majetkových vztahů v rámci firmy. Majitelem 60% podílu se díky transakci stal David Krajný, prezident RE/MAX pro ČR a SR. Regionálnímu řediteli RE/MAX SK Richardovi Churému nově patří 40% podíl. „Úprava podílů je pouze účetní operací, která se vůči trhu ani klientům neprojeví. Veškeré naše aktivity na Slovensku budou i nadále probíhat pod stejným vedením,“ vysvětluje David Krajný.

remax kancelar Foto RE/MAX

Společnost RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru. Po celém světě má RE/MAX 6299 kanceláří, právně a finančně nezávislých subjektů situovaných v 90 zemích světa.

Na konci třetího čtvrtletí čítala síť RE/MAX na Slovensku 40 kanceláří, ve kterých působilo 253 makléřů. Do října letošního roku se podařilo otevřít sedm nových kanceláří a prodat devět nových franchis. V tomto trendu chce vedení RE/MAX SK pokračovat. „Stejně jako v ČR jsme jedničkou na trhu a náš tržní podíl zde stále roste. Díky zeštíhlení majetkové struktury budeme mít možnost efektivněji rozvíjet úspěšnou strategii na slovenském trhu,“ dodává Richard Churý.

Na českém trhu působí společnost RE/MAX od roku 2005. Disponuje zde 117 otevřenými kancelářemi s téměř 1 200 makléři.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank