02.12.2013

V jádru Olomouce

V říjnu společnost SmartLife otevřela franchisový obchod LEGO wear v Galerii Šantovka.

Rodiče mohou svým dětem vybírat oblečení v nově otevřeném obchodě LEGO wear v galerii Šantovka v Olomouci. Tato franchisová prodejna v hanácké metropoli byla otevřena v říjnu letošního roku a pyšní se rozlohou 62 m2. Otevření prodejny se plánovalo už od listopadu 2012.

lego wear santovka Foto SmartLife

Letos otevřela společnost SmartLife 2 obchody LEGO wear. První z nich v Letňanech v Praze a druhou v galerii Šantovka v Olomouci (na obrázku).

Franchisovou licenci LEGO wear drží společnost SmartLife. Galerii Šantovka si vybrali její franchisoví partneři zejména pro její skvělou polohu přímo v centru. „Obchodní centrum se řadí mezi 10 největších center v ČR. Věříme, že v krátké době si prodejna získá věrné a spokojené zákazníky,“ dodává Jarmila Janíková, ředitelka divize LEGO wear SmartLife. Obchod LEGO wear se letos objevil ještě v Praze a tato pobočka se řadí s rozlohou 100 m2 mezi největší z LEGO wear prodejen na světě.

Společnost SmartLife spolupracuje i s dalšími prodejci, podařilo se jí získat další obchodní partnery jak ze strany kamenných, tak z oblasti internetových prodejen. Největší zájem zaznamenává společnost u zimní kolekce LEGO TEC. „Naopak hůře si lidé především na Moravě zvykají na řadu CHIMA, ale věříme, že si cestu k ní zákazníci brzy najdou,“ doplňuje Jarmila Janíková.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank