04.12.2013

Pán aut

Společnost Euromaster chce pomocí franchis pokrýt celou ČR. V některých krajích ještě nemá žádnou pobočku.

Vše o autech vědí servisní centra Euromaster, které se nespecializují jen na pneuservis. Společnost využívá ke svému rozvoji franchising a v síti už se nachází celkem 16 servisů. Centra Euromaster vznikají především z již zaběhnutých servisů. Na prosinec chystá společnost setkání franchisantů, kde se vyhodnotí letošní rok.

euromaster servis Foto Euromaster

Společnost Euromaster pochází z Velké Británie. Česká republika se řadí mezi 17 zemí, v kterých je zastoupena.

Značka Euromaster postupně proniká do všech oblastí Česka, nicméně v některých krajích buď nemá žádné zastoupení jako například v Olomouckém kraj nebo na Vysočině, případně v kraji chybí pobočka ve velkém městě. „Buď teď probíhají jednání o zřízení servisního centra, nebo se v těchto oblastech ještě neetablovala společnost, která by splňovala kritéria značky,“ říká manažer rozvoje Miloš Hanefl. Firma hledá franchisové partnery především v Českých Budějovicích, Olomouci, Jihlavě, Táboře, Ústí nad Labem a částečně v Brně.

Servisní centra Euromaster neobsluhují jen fyzické osoby, ale také právnické. Během roku se společnosti podařilo zahájit spolupráci s leasingovými společnostmi Leaseplan a Arval. Do toho pracuje na zdokonalování služeb nejen servisu, ale i konzultací. „Snažíme se svým komplexním řešením pneuservisních a autoservisních činností zlepšovat naše služby, abychom obstáli ve velké konkurenci. Největšími konkurenti jsou pro nás zejména síťové koncepty,“ uzavírá Miloš Hanefl.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank