20.12.2013

České realitky jsou úderné

Franchisová síť Evropa realitní kancelář zvyšuje své postavení na trhu. Posiluje ekonomicky a dále rozšiřuje síť svých poboček.

Pokud mluvíme o realitních kancelářích, dosud se u nás prosazovali hlavně zahraniční značky se silnou tradicí. Tento trend ale stále více narušují tuzemští hráči, jako například Evropa realitní kancelář, která je ryze českou značkou. Realitní společnosti pro svůj rozvoj využívají především franchisingu a Evropa realitní kancelář tak činí už 7. rokem. Více posiluje na tuzemském trhu a dále hledá vhodné franchisanty.

Pobočka Evropa realitní kancelář Foto Evropa realitní kancelář

Franchisová síť Evropa realitní kancelář čítá v Česku 30 kanceláří, na Slovensku 2.

Během 15 let, co u nás Evropa realitní kancelář působí, otevřela více než 30 poboček, ve kterých se zaměřuje na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Do toho se letos firmě podařilo zlepšit ekonomické ukazatele. Realitní kancelář by svou síť chtěla obecně rozšířit především do oblastí, kde nemá zastoupení. „Když bych byl konkrétní, pak hledáme v ČR franchisanty například v Praze, Českých Budějovicích, Mostě, Karviné, Znojmě, Prostějově či Zlíně,“ vyjmenovává několik měst zakladatel sítě Michal Macek.

I Slovensko se stalo objektem zájmu realitní společnosti. V loňském roce na tento trh vstoupila a pobočky vykazují dobré výsledky i zájem ze strany klientů. Proto i zde se firma Evropa realitní kancelář rozhodla rozšiřovat svou síť. Franchisové partnery hledá v Košicích, Prešově, Nitře a Žilině. Ať už v Česku či na Slovensku, Evropa realitní kancelář zajišťuje pro své franchisanty územní exkluzivitu, proto v oblastech, kde už se její kanceláře nachází, nechce otevírat další.

Zájemci o franchisovou licenci by se měli připravit na počáteční náklady od 350 tisíc korun, v kterých je zahrnuta i cena licence. Částka se může měnit v závislosti na lokalitě a velikosti města. "Naši franchisoví partneři využívají jak know-how, tak úspory u našich partnerů jako T-Mobile či Škoda Auto," uzavírá Michal Macek.

Více informací naleznete v Katalogu franchis nebo na stránkách Evropa realitní kancelář.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank