31.12.2013

Rok změn

Realitní kancelář Century 21 prošla rokem změn. Zlepšuje služby pro své franchisanty.

Už 5 let pomáhá v tuzemsku s obchodem realit franchisová síť Century 21, která letos změnila vlastníka master-franchisové licence a i své vedení. Společnost letos nejen otevřela, ale i zavřela několik franchisových kanceláří. "Není pro nás klíčová kvantita, ale kvalita našich franchisantů, proto je pro nás důležité, aby naše kanceláře zvyšovaly výkonnost celé sítě," dodává Dalibor Slivinský, sales director Century 21.

century 21_kancelar

Master-franchisovou licenci letos od Aleše Mazgaje získal podnikatel Jan Rosák.

Mimo jiné se Century 21 soustředila i na nové aktivity, které franchisantům pomáhají v jejich obchodech. Jedná se o Prověření nemovitostí a tzv. Home Staging, což je služba, která připraví nabízenou nemovitost tak, aby byla atraktivní pro co největší počet nakupujících. "Oboje služby jsou v zahraničí velmi hodně využívány a u nás se začínají dobře etablovat. Několik franchisantů už zkusilo Home Staging, který jim urychlil či usnadnil prodej nemovitostí," říká Dalibor Slivinský.

Nemovitosti pro celý svět

Společnost též finišuje s projektem permanentní prezentací všech nabízených nemovitostí realitních kanceláří na globální stránce Century 21. "Tím se okruh našich zákazníků pro naše kanceláře rozšíří o potenciální kupující ze všech států, kde Century 21 působí," popisuje výhodu Dalibor Slivinský s tím, že relevantní část budou především Evropané z okolních států. Dokončuje se i aplikace zobrazení webových stránek pro mobilní telefony.

O franchisovou licenci Century 21 zaznamenává společnost neutuchající zájem, nicméně franchisanty si pečlivě vybírá. Důležitost klade na franchisanty, kteří by svou kanceláří pomohli zvýšit kvalitu celé sítě. Prioritou je podle Dalibora Stivinského obsadit všechna krajská města.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank