20.01.2014

Obsadíme Česko

Franchisový koncept Bez vody nabízí služby mytí aut bez použití vody. Letos by firma podle jednatele Jaroslava Hracha ráda pronikla do všech regionů České republiky a uvedla nové čistící přípravky.

Proč jste se rozhodl rozvíjet koncept bezvody pomocí franchisové licence?

Zvažovali jsme různé obchodní modely, ale věříme, že právě pro tento tip služby je franchising ideální volbou.

Jaké máte plány na příští rok?

Tento rok plánujeme obsadit všechny regiony a stabilizovat je. Změny a nové kroky připravujeme také na poli marketingu i obchodu. Zásadní novinkou pro rok 2014 je, že se nám podařila dohoda přímo s výrobcem v USA a vyvinuli jsme kompletní vlastní řadu prémiových produktů BEZVODY. Naši partneři se určitě mají na co těšit. Na trh ji uvedeme v 1.pololetí 2014. Zároveň se budeme snažit expandovat do zahraničí. Prvotní kontakty již probíhají na Slovensku a také v Německu a Polsku.

Jaký je o Vaši franchisu zájem? Co by měl franchisant splňovat?

O spolupráci nejen v ČR registrujeme značný zájem, jelikož jde o velice zajímavou službu s velkým potenciálem. Dle ohlasů to vypadá, že plán pro vybudování obchodní sítě bude splněn dříve. Tento zájem nás velmi těší a zároveň motivuje do další práce. Náš partner musí mít hlavně chuť pracovat a věřit, že nabízí kvalitní produkty i službu. Celý koncept zakládáme hlavně na férové spolupráci. Náš systém školení zároveň umožňuje začít spolupracovat i méně zkušeným. Nabízíme v jednotlivých regionech celé ČR možnost vybudovat si vlastní a zároveň velmi zajímavou možnost podnikání. To vše za minimální investice. Spolupráci je určena současným ručním myčkám, autoservisům stejně tak i podnikavým jednotlivcům.

Jak byste popsal rozdíl mezi automyčkami, ručními myčkami a Vašim suchým mytím?

Zásadní rozdíl vidím v mobilitě služby a zároveň v dopadu na životní prostředí včetně úspory vody. Také nepoužíváme chemii, a tak naše přírodní produkty neškodí vozidlům samotným a na rozdíl od automyček nehrozí ani poškození laku. Další přidanou hodnotou je také ruční práce na každém kousku vozidla.

Čím se lišíte od své konkurence?

Konkurence samozřejmě i v tomto oboru je a víme o ní. Tento systém mytí vozidel získává rychle na oblibě. Jsme pojetím celého konceptu trochu odlišní, a tak věříme, že najdeme spolehlivé partnery. Jako jediní v ČR také uvedeme na trh vlastní produktovou řadu a nabízíme obchodní podporu v podobě našeho obchodního zástupce. Vzhledem k potenciálu na trhu je stále hodně prostoru k dalšímu rozvoji.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank