20.02.2014

Netypické lékárny

Konopné lékárny válcují republiku. Franchisové pobočky rostou jako houby po dešti.

Lékárny, které nabízejí léčivé přípravky z konopí, se rychle uchytily na tuzemském trhu. Společnost Carun Pharmacy začala teprve loni rozvíjet franchisový koncept Konopná lékárna a během roku se jí podařilo vytvořit síť o 10 pobočkách. Všechny jsou provozovány na základě franchisové licence a v tomto způsobu chce firma nadále pokračovat, jelikož franchising považuje za rychlý a efektivní způsob podnikání.

Konopnyshop.cz lékárna Foto web

V roce 2013 se na trhu objevil franchisový koncept Konopných lékáren. Během krátké chvíle otevřel už 10 poboček.

Společnost by ráda pokračovala ve vyhledávání dalších franchisantů. „Teď hledáme franchisanty především v Karlových Varech, v okolí Praze, Zlíně a Vsetíně,“ říká jednatel společnosti Carun Pharmacy Jiří Stabla s tím, že už v tuto chvíli se jedná o otevření dalších prodejních míst, které se připojí k síti Konopných lékáren. Zájemci o franchisovou licenci by se měli připravit na celkovou investici ve výši 300 tisíc korun.

V konopných lékárnách se prodává rozsáhlé spektrum konopných produktů určených k prevenci a i takových, jež jsou odborníky doporučované ke zmírnění příznaků řady nemocí. „Naším cílem je vrátit prostředky z konopí zpět do běžného života všech lidí. Léčba konopím pomáhá vyřešit řadu zdravotních problémů díky účinným cannabinoidům,“ doplňuje Jiří Stabla.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank