03.03.2014

Expert na stavební práce

Franchisový koncept Imo24h orientující se na stavební práce pokračuje v nalezení master-franchisanta. Toho chce mít už letos.

Společnost NBB Czech republic zastupuje v tuzemsku franchisový koncept Imo24h, který se specializuje na oblast poskytování služeb pro stavební práce a opravy menšího a středního rozsahu. Firmě se ozývají zájemci o jednotlivé franchisové licence, prioritně si však zadala nejdříve najít master-franchisanta, který by se postaral o rozšíření franchisové sítě do všech regionů.

imo24 muz zena malovani Foto Imo24

Franchisový koncept Imo24h se zabývá všemi druhy stavebních prací. Na tuzemském trhu hledá master-franchisanta.

Hledání vhodného podnikatele, který by získal master-franchisovou licenci Imo24h, je v plném proudu. „Z naší strany si chceme být jisti, že osobnost franchisanta naplní očekávané plány rozšíření značky Imo24h. Pro osobu master-franchisanta proto hledáme zejména člověka s podnikatelským duchem a orientací na obchod,“ doplňuje partner NBB v ČR Richard Skyva. Vytyčeným cílem pro letošní rok pro společnost je uzavřít master-franchisovou smlouvu a následně otevřít alespoň 5 franchis.

Trh stavebních prací malého a středního rozsahu podle Richarda Skyvy vykazuje zvýšený růst a není tak zasažen krizí jako velké projekty. Franchisanti se tak nemusí obávat velkých firem, které se soustředí na jiné stavby. „Pro franchisanty nabízíme mimo veškeré podpory při začátku i v průběhu podnikání také zázemí nadnárodní společnosti,“ uzavírá Richard Skyva.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank