09.04.2014

Franchisa v pohybu

Trh stále láká nové zahraniční koncepty. Jedním z nich je i Socatots, síť všeobecných mateřských škol zaměřená na sportovní aktivity.

Sport by měl být přirozenou součástí našeho života, a to již od dětství. Právě o tom jsou přesvědčeni tvůrci franchisové sítě Socatots, která má ambice stát se v České republice číslem jedna mezi vzdělávacími sportovními programy, které se věnují výchově dětí již od batolecího věku. Pro to, aby se jí to podařilo, hledá master-franchisového partnera, který by v tuzemsku tuto síť rozvíjel. „Socatots je celosvětový program určený dívkám i chlapcům ve věku od 6 měsíců do 5 let s ohledem na jejich komplexní rozvoj,“ říká Przemyslaw Olewnik, předseda představenstva společnosti Socatots Polska s tím, že trénink je organizován ve formě tříd různé náročnosti přizpůsobených potřebám dětí různého věku.

Socatots, children, football, deti, sport, radost Foto Socatots

Program Socatots je reakcí na nízký počet rozvojových aktivit pro děti založených na správné metodice a zároveň vhodných pro děti již od šesti měsíců.

Socatots umožňuje svým partnerům v rámci franchisové sítě investovat do již kompletně zavedeného a osvědčeného konceptu, který se osvědčil i v dalších 55 zemích světa. Master-franchisant, který za licenci pro celou Českou republiku zaplatí 15 tisíc eur, získá přístup k obchodní strategii konceptu, jeho metodám získávání nových zákazníků a marketingovým materiálům.

Do této doby se do programu Socatots zapojily více než dva miliony dětí a jejich rodičů z jichž zmíněných 55 zemí světa. Ti mohou navštěvovat více než 800 školek. Jen v sousedním Polsku nalezneme přes 250 školek programu Socatots, plánem je však zvýšit jejich počet až na 400.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank