29.12.2008

Katalog se šťastnou 13

Do katalogu franchisových systémů na portálu FranchisingINFO.cz přibyly další dva systémy – americký řetězec Villa Pizza a první franchisové stavebniny Stavoodbyt.

Americký řetězec Villa Pizza nabízí koncept restaurací s originálními a vždy čerstvými pizzami. Koncept pocházející z USA má již více než 40-letou tradici. V České republice se chce rozvíjet především v Praze. Více informací o konceptu zde.

Zdjęcie punktu systemu Villa

Villa Pizza se chce rozvíjet hlavně v Praze. Licence stojí 35.000 USD.

První franchisové stavebniny

Systém Stavoodbyt je první domácí franchisou v oblasti stavebnin. Nabízí ucelený sortiment stavebních materiálů. Své budoucí partnery hledá řetězec jak mezi novými podnikateli, tak i majiteli již existujících prodejen stavebnin. Více informací o konceptu zde.

„Pestrý svět“ na FranchisingINFO.cz

Nabídka konceptů v katalogu na portálu však nezahrnuje pouze výše zmíněné koncepty. „Zájemci o podnikání zde najdou zástupce z oblasti gastronomie (Subway, Bageterie Boulevard), která patří ve franchisingu k nejrozvinutějším, přes oděvy (Atlantic), kosmetiku (Yves Rocher) až například po zastoupení zdravé výživy (Naturhouse, Vitaland), myčku psů (MetroDogs), potřeby do tiskáren (Prink, CartridgeWorld),“ uvedl Martin Jonáš ze společnosti PROFIT system, která portál provozuje. Prvním systémem zapsaným v katalogu byl celosvětový koncept výuky angličtiny originálně vyvinutou metodou Helen Doron. Zatím převažují systémy původem ze zahraničí.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank