02.05.2014

Rodina se rozrostla

Slovinský Franchising.si se připojil do sítě zpravodajských portálů o franchisingu společnosti PROFIT system.

Na začátku tohoto týdne přibyl do rodiny portálů poradenské firmy PROFIT system další člen. Nový franchisový portál spustilo Slovinsko. Informace o trhu, aktuální novinky, rozhovory a analýzy, stejně jako aktivní úlohu s cílem vyhledávání slovinských franchisových partnerů nově nabídne portál Franchising.si. V jihovýchodní Evropě už působí portál Franchising.rs (Srbsko) a Franchising.hr (Chorvatsko).

slovinský portál Franchising.si Foto Franchising.si

Portál Franchising.si se stal 10.portálem společnosti PROFIT system, který se zabývá nejen aktualitami z oblasti franchisingu, ale také pomáhá hledat vhodné franchisanty.

Nemůžeme ignorovat, že tyto tři země, tedy Srbsko, Slovinsko a Chorvatsko, patří do stejného regionu, což je velký trh. Podobnosti mezi jednotlivými trhy jsou zřejmé. Franchising.si nabídne čtenářům možnost pochopit, co se děje na trhu franchisingu ve Slovinsku a jaké vztahy má na celý region jihovýchodní Evropy. Chceme také pomocí tohoto portálu přiblížit čtenářům, jak funguje trh v celé Evropě,“ popisuje důvody spuštění Igor Bogojevic, ředitel poboček PROFIT system z oblasti Jadranu.

Společnost PROFIT system je největší poradenská společnost v oblasti franchisingu ve střední a východní Evropě. Mimo poradenství provozuje portály informující o franchisovém trhu už v 10 zemích. Mimo Jadranského regionu také v Maďarsku, České republice, Slovensku, Polsku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině. Společnost také vydává v Polsku, ČR a na Ukrajině tištěný magazín Vlastní firma FRANCHISING.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank