07.05.2014

Stovka se blíží

Nejnovějším přírůstkem globální sítě RE/MAX se stala Jižní Korea. Značka je již v 95 zemích světa.

Master-franchisanty této realitní společnosti pro Jižní Koreu se stali dva zkušení realitní makléři Heui Seong Shin a jeho dlouholetý obchodní partner Yun Seok Choi. Nový region dle společnosti výrazně posílí přítomnost značky RE/MAX na asijském trhu a zároveň i význam sítě mezi americkými realitními franchisovými společnostmi.

remax kancelar venku exterier

Franchisová síť RE/MAX má více jak 6300 kanceláří situovaných v 95 zemích světa. Na českém trhu působí od roku od roku 2005. Disponuje 117 otevřenými kancelářemi s téměř 1 200 makléři.

Cílem master-franchisových partnerů v Jižní Koreji je během pěti let prodat 50 franchisových licencí realitní kanceláře RE/MAX. Během této doby by měli přijmout zhruba 400 realitních makléřů. V dlouhodobějším horizontu by pak mělo v Jižní Koreji najít místo 200 poboček RE/MAX, ve kterých by mělo pracovat na 3000 makléřů. Kancelář regionálního ředitelství sídlí v hlavním městě Soul, které je centrem politického, obchodního i průmyslového dění.

„Jsme velmi rádi, že máme možnost spolupracovat se dvěma opravdovými odborníky, kteří mají s jihokorejským realitním trhem bohaté zkušenosti,“ říká David Lingier, spoluzakladatel a prezident RE/MAX s tím, že oba master-franchisanti mají obrovské zkušenosti s obchodem s realitami, především díky své vlastní realitní společnosti pro komerční nemovitosti Wide Partners, která je jednou z vedoucích společností v komerčním segmentě v Soulu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank