12.05.2014

Čaje z Čech

Na stabilizaci sítě se letos zaměří franchisový koncept Oxalis. Chystá novinky pro franchisanty i zákazníky.

Největší přání podnikatelů je úspěšně prorazit na trhu tak, aby jejich firmy získaly své zákazníky, kteří se k nim budou neustále vracet. Takovou se stala i síť prodejen s čaji a kávou Oxalis, která ke svému rozvoji využila i franchisingu. „V současné době máme 26 vlastních a 17 franchisových obchodů po celé republice. Rádi bychom si chvíli oddechli a ustálili se na počtu, který máme,“ komentuje úspěchy manažerka maloobchodní a franchisové sítě Pavlína Křivánková.

shop Oxalis, interier, coffee and tea Foto Oxalis

V Česku se nachází 26 vlastních a 17 franchisových obchodů Oxalis. Firma vede ještě internetový obchod.

Důvody jsou jasné. Prodejny Oxalis se nacházejí ve všech velkých městech, některá jako například Praha jsou už plně obsazena. „V Praze neplánujeme další rozšíření a podobné je to i s většími městy, i když existují i výjimky. V tuto chvíli chceme zjistit, kolik prostoru pro naše produkty ještě v ČR je a kam bychom se s naším konceptem Oxalis chtěli vydat,“ dodává Pavlína Křivánková. Loni se firmě podařilo otevřít 3 nové franchisy a 3 vlastní převést do rukou franchisantů.

Jak uvádí Pavlína Křivánková, přichází doba, kdy je potřeba bojovat o každého zákazníka a nabídnout mu něco nového. Proto základem pro firmu pro tento rok bude posílení sítě zevnitř, zkvalitnění služeb pro franchisanty a zákazníky. K tomu by měl pomoci i stále se zvyšující obrat e-shopu Oxalis. „Čeká nás mravenčí práce, ale je to nezbytné pro to, aby naše maloobchodní síť  fungovala,“ uzavírá Pavlína Křivánková.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank