20.05.2014

Nově na Slovensku

Bratislava se dočkala první franchisové pobočky The PUB. Brzy by měla přibýt restaurace v Košicích.

Slovenští občané mohou konečně navštívit restauraci The PUB, která vznikla v Česku a vyznačuje se samoobslužnými pivními výčepy na každém stole. Originální restaurační koncept se objevil v hlavním městě Slovenska, Bratislavě. Master-franchisantem pro Slovenskou republiku se stal podnikatel Martin Letko.

hospoda The PUB v Bratislavě Foto The PUB

První restaurace The PUB byla otevřena v Bratislavě v květnu. V současné době se připravuje další pobočka v Košicích.

Slovensko je čtvrtou zahraniční zemí, kam se franchisový koncept The PUB dostal. „Věřím, že skloubení plzeňského piva, které si mohou zákazníci natočit sami, a výborné gastronomie přinese nové zážitky do bratislavských restaurací,“ dodává master-franchisant Martin Letko s tím, že v brzké době plánuje i rozšíření konceptu do dalších regionů. V současné době se připravuje otevření restaurace v Košicích.

Franchisový koncept The PUB vznikl v Česku, kde už tyto restaurace mohou zákazníci navštívit na 12 místech. A v brzké době by měla přibýt 13. pobočka v Ostravě. „Jednáme se zájemci o licenci po celém Česku a odhadujeme, že bychom letos mohli otevřít ještě jednu restauraci,“ dodává jednatel společnosti The PUB Franchising Jaroslav Stuna. Restaurace se nacházejí ještě v Berlíně, Vídni a Bukurešti.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank