24.06.2014

Pohoda na 2 místech

V síti CrossCafe se otevřely další dvě franchisové kavárny v Praze a Hradci. Společnost chystá kavárny i v jiných městech.

I Češi umí připravit dobrou kávu, kterou nejen tuzemští zákazníci dokáží ocenit. Dokazují to stále se zvyšující obraty franchisové kavárenské sítě CrossCafe. Ta vznikla od roku 2007 v Plzni a během let se rozšířila ještě do Prahy a Hradce Králové. Letos byly otevřeny další 2 kavárny, v Praze v OC Lužiny a druhá v Hradci Králové v ulici V Kopečku.

kavárna v Hradci V Kopečku Foto CrossCafe

Franchisová kavárna CrossCafe v ulici V Kopečku v Hradci Králové byla otevřena 16.června a stala se v pořadí 3.kavárnou v tomto městě.

Hradec Králové se pro společnost CrossCafe stal třetím krajským městem, kam firma expandovala. „Nová kavárna, kterou jsme zde otevřeli v červnu, má dvě patra a balkon a nachází se na exkluzivním místě v centru města. Domníváme se, že by se mohla stát jednou z vlajkových lodí sítě CrossCafe original,“ komentuje otevření majitel franchisové sítě CrossCafe Jan Janák. Pro otevření pobočky v OC Lužiny se firma rozhodla díky jeho dobré poloze.

Kam dál?

Kavárny CrossCafe mohou zákazníci zatím nalézt ve 3 městech, a to Plzni, Praze a Hradci Králové. Společnost však uvažuje nad další expanzí po republice. „Určitě nás zajímají všechna krajská a velká část měst okresních,“ říká Jan Janák s tím, že v současné době firma vede jednání s několika zájemci o franchisovou licenci. Konkrétní informace firma řekne, až se bude projekt realizovat.

Rámcově se kavárnám CrossCafe ve všech městech daří dobře a rostou. „Největší nárůsty nyní zažíváme v Praze a Hradci Králové, kde nás zákazníci zatím stále ještě objevují. V Praze meziročně rosteme dokonce o 16%. V Hradci Králové, kde v červnu budeme slavit první výročí, máme zase výrazný nárůst počtu zákazníků vlastnící naši zákaznickou kartu CrossCard,“ komentuje úspěchy Jan Janák. 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank