03.07.2014

Auta po americku

Expanze franchisové značky Enterprise Rent-A-Car v Evropě pokračuje. Objevila se na dalších 3 trzích.

Americká značka půjčoven aut Enterprise Rent-A-Car posiluje své působení na evropském kontinentu. Společnost Enterprise Holding, která drží franchisovou licenci, rozšířila své pobočky na dalších trzích Evropy, a to v Česku, Makedonii, Bosně a Hercegovině a Kypru. Stejně jako v USA, tak i v Evropě se firma rozvíjí pomocí franchisové spolupráce.

flotila aut Enterprise Foto Enterprise Holding

V posledních dvou letech rozšířila společnost Enteprise Holding pomocí franchisy svou značku Enterprise Rent-A-Car už do 19 zemích Evropy. Obsluhuje ale díky nim už 90 % států.

Společnost Enterprise Holding vidí v Evropě velký potenciál a rozšíření do dalších zemí je součástí její strategie expanze. Její značka Enterprise Rent-A-Car tak aktuálně působí v 19 evropských zemích s tím, že její pobočky mohou obsloužit i další trhy. Během posledních dvou let firma rozšířila značku tak, že může obsloužit už 90 % kontinentu.

Evropa táhne

 „Vidíme vyšší počet amerických turistů a cestovatelů cestujících do Evropy. Chceme, aby zde našli služby, na které jsou zvyklí doma. Proto jsme se rozhodli rozšířit Enteprise Rent-A-Car i v Evropě. Naším cílem je nabídnout stejné přátelské služby pro naše zákazníky kdekoliv na světě,“ komentuje expanzi vice-prezident globálního franchisového rozvoje Peter Smith.

Pro expanzi využívá společnost Enterprise Holding jen franchisové spolupráce, protože lokální partner se lépe vyzná v tržních podmínkách a dokáže lépe zajistit rozvoj sítě. „Jsme vděčni naším franchisovým partnerům po celé Evropě, kteří nám umožňují splnit náš slib zákazníkům důsledně a podle nejvyšších standardů,“ uzavírá Peter Smith. Loni značka začala působit na Slovensku, Maďarsku a Rakousku.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank