14.07.2014

Byznys pro ekologii

Franchisový koncept Bezvody obsadil už 5 krajů v Česku. Vyjednává se o dalších.

V loňském roce se u nás objevila služba suchého mytí automobilů, u které se používá minimum vody. Jednou ze společností, které začaly tuto službu poskytovat, se stala firma Bezvody. Pro svůj rozvoj využila firma Bezvody zejména franchisové spolupráce a díky ní obsadila už 5 regionů.

bez vody mycka auto Foto Bezvody

Už v 5 regionech mohou využít zákazníci suchého mytí aut Bezvody. Franchisanti působí v Moravskoslezském, Jihočeském, Jihomoravském kraji, Vysočině a Praze.

Suché mytí aut se stává pomalu ale jistě trendem. Dokazuje to i úspěch franchisového konceptu Bezvody. "Co se týče franchisingu, máme pokryté regiony Prahy, Jihočeský, Vysočinu, Jihomoravský a Moravskoslezský. Naším cílem je pokrýt a stabilizovat naši obchodní síť v ČR," dodává jednatel firmy Bezvody Jiří Hrach. Společnost vsadila mimo rozvoje na bázi franchisy také spolupráci formou klasického velkoobchodu v regionech.

Propagace ekologie

O suché mytí se zajímá stále více podnikatelů, kteří také pokukují po pořízení franchisové licence. V tuto chvíli společnost Bezvody vyjednává s podnikateli o obsazení dalších dvou krajů. "Zájem monitorujeme i v zahraničí. V budoucnu bychom určitě rádi naši službu nabídli ve státech jako Slovensko, Německo či Rakousko," popisuje plány Jiří Hrach. 

Službu Bezvody využívají mimo koncových spotřebitelů též také firemní klientela, která tímto způsobem nechává čistit své vozové parky. "Pro firemní klientelu jsme připravili nový program Bezvody2014+, který je zaměřen na ekologické chování při údržbě vozového parku. Pro tyto klienty nabízíme marketingovou podporu," přibližuje strategii Jiří Hrach s tím, že marketing na propagaci Bezvody se stává pro firmu jednou z priorit.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank